Abbi  Pro Fortuna

fena
jméno Abbi
bílé znaky na hrudi
standard ano
rezervace zadaná

rok 2012

Vánoce r.2012

2,5 roku

rok 2010

3,5 měsíce


  •  Abbinka je zlaté štěňátko, jako určitě všichni její sourozenci. Hned od začátku v novém domově se chovala ,jako by tady byla odjakživa, dokonce i o venčení nám svým chováním hned od začátku dala najevo, že už je čas, takže ani nachystané psí plenky nebyly třeba. Doufám, že to nezakřiknu, ale zatím není doma nic rozkousaného, ale to asi přijde. Po troškách ji učíme být doma samotnou, ale to jen chvíli kňučí a pak si zaleze do pelíšku a v pohodě čeká až se někdo objeví.
    Také je z ní už velká cestovatelka, byla se mnou párkrát v práci v Brně, kde se chová úplně vzorně, jako vlastně všude. Navštívili jsme již restauraci, cukrárnu a Abbinka vždy jen vzorně ležela u židle a nic jí nerozhodilo. Také jsme minulý týden navštívili poprvé cvičák, kam budeme chodit až nastane ten správný čas, tam si jako správné štěňátko chtěla se všemi hrát a až se unavila, tak v klidu nechala ostatní pejsky se s ní seznamovat.
    Procházky s Abbinkou jsou super a tak jak píšete v knížečce, kterou jsme si s Abbinkou dovezli chodí bez vodítka, ale nikam neuteče, jak si nás pořád hlídá a to i v lese. Úplně nám změnila dosavadní život a to jen v tom dobrém a hezkém.


Štěňátko v chovatelské stanici

porodní 7 den 14 den 3 týden 4 týden 5 týden 6 týden 7 týden 8 týden
460 g 800 g 1,00 kg 1,47 kg 2,10 kg 3,10 kg 4,30 kg 6,00 kg 6,90 kg

  třetí týden 


  druhý týden 


  první týden   

 


 
 

 

 

 

desing: © 2010  M.T.

 

 
WebZdarma.cz