Miroslava Kopčíková 

tel. 777 059 661

Kutná Hora

 

Čím se zabývám


Solná jeskyně

Jsem majitelkou Solné jeskyně CS v Kutné hoře a s čistým svědomím mohu doporučit toto prostředí k celkovému ozdravění organismu a posílení naší imunity. Solné jeskyně jsou budovány jak ze soli kamenné, tak ze soli z Mrtvého moře. Naše jeskyně je vystavěna právě ze soli z Mrtvého moře. Pro srovnání tato sůl obsahuje mimo chloridu sodného 55% minerálů a stopových prvků, zatím co sůl kamenná jen 3%. Mikroklima solné jeskyně je mimořádně intenzivní, proto v průběhu 45 minutového pobytu vdechnete množství odpovídající třídennímu pobytu u Mrtvého moře.
Sůl obsahuje jód, brom, draslík, hořčík, vápník, železo a selen. Mikročástice působí nejen na pokožku, jejich vdechování zlepšuje funkci sliznic, zklidňuje zápaly, otoky a výrazně zlepšuje buněčnou imunitu. Zlepšuje se také látková výměna a spalování tuků. Pobyt je účinný při jakémkoli onemocnění dýchacích cest. Vynikající výsledky byly zaznamenány při výskytu veškerých kožních onemocnění. Blahodárný efekt byl zjištěn u nemocí krevního oběhu.
 


Aniontové vložky a intimky


Ráda bych všem doporučila výrobky firmy Winalite. Nosným produktem této firmy jsou aniontové vložky. Tyto produkty jsou jedinečné a nemají konkurenci po celém světě. Aniontové vložky mají nejen vynikající absorpční schopnost, ale hlavně obsahují aniontovou vrstvu. Ta se aktivuje při teplotě a vlhkosti odpovídajícím hodnotám, které jsou vlastní lidské pokožce.
Tyto produkty s unikátnímu vlastnostmi jsou doporučované hlavně při chorobách pohlavních orgánů, opakovaných infekcí močového ústrojí, úniku moči, prostatě a hemeroidech, vstřebávání srůstů, cyst, anyonů. Tyto produkty blahodárně působí na práci nadledvinek, které spolupracují při regulaci krevního tlaku a také mají vliv na regulaci hladiny glukózy.
Se svoji zkušeností můžu směle dodat, že tento vynikající výrobek využívám čtyři měsíce a za tuto relativně krátkou dobu jsem se zbavila mnohých neduhů, které mě provázely několik let.
Pokud by měl někdo zájem podat bližší informace o využívání těchto výrobků, volejte mi na mobil 777 059 661

Odkaz na stránky: http://winalitecesko.cz/

 

 

 TOPlist

 

desing: © 2010  M.T.